Samsun Maarif Koleji ve Samsun Anadolu Lisesi Mezunlerı Derneği

Yönetimden Mesaj

 

 


    Samsun Maarif Koleji ve Samsun Anadolu Lisesinin çok değerli mezunları,

    Sevgili SKSAL ailemiz..

 

    Bizler her zaman adını gururla andığımız okulumuzun mezunlarıyız.

    Bizlerin toplum içinde, sosyal yaşantımızda, mesleki hayatımızda başarılı, kendinden emin, aydın bireyler olmamızda okulumuzun çok büyük katkısı var.  Çok az eğitim kurumu vardır ki mezunlarını her yıl bir kaç şehirde, kuruluş yıldönümlerinde, ya da başka etkinliklerde, yaş, meslek, şehir ayrımı gözetmeksizin coşkulu , heyecanlı bir şekilde bir araya getirebilsin. Aynı şekilde iyi ve kötü günlerimizde birlikte canı gönülden hareket edebilmemiz de okulumuzun bizlere kazandırdığı en önemli özelliklerden biri.

     Mezunlar Derneğimiz okulumuzun siz çok değerli mezunlarını bir araya getirmek, okul geleneklerimizi yaşatabilmek, olanaklar çerçevesinde okulumuza ve öğrenci kardeşlerimize her konuda yardımcı olmak, Samsun Kolejli olma ruhunun devamlılığını sağlamak üzere kurulmuş.  

     Birlikteliğimizin ve geleneklerimizin devamlılığını sağlamak, 1955 'ten beri değerini yitirmeden bu günlere gelebilen okulumuzu yarınlara taşıyabilmek, Mezunlar Derneğimizi yaşatabilmek biz mezunların ilgi ve katkılarıyla mümkün olabilmektedir. Bu güne kadar gösterdiğiniz ilgiye ve katkılarınıza çok teşekkür ederiz. Bundan sonra da kolej ruhu her zaman  içimizde, desteğiniz, gücünüz, enerjiniz yanımızda olsun.

     Web sitemizi yeniledik. Daha güncel ve katılımcı olmasına özen gösterdik. Etkinliklerimizi, haberlerimizi, çalışmalarımızı buradan duyurmak istiyoruz. Sizlerin de görüşlerinizi, desteğinizi bekliyoruz..

 

    Saygıyla, sevgiyle, dostlukla hep birlikte olalım..